• Telemedycyna w Przewlekłej Obturacyjnej Chorobie Płuc

  Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie, w ramach którego planowane jest nieodpłatne objęcie trzymiesięczną opieką medyczną opartą na rozwiązaniach telemedycznych osób cierpiących na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc. Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr telefonu 609 401 462 lub 609 401 796

 • Co mogę uzyskać w projekcie?

  - Trzy konsultacje z lekarzem Pierwszego Kontaktu - Konsultację z lekarzem Pulmonologiem - Zalecenia medyczne dostosowane do swojego stanu zdrowia - Dostęp do narzędzi telemedycyny dedykowanych osobom cierpiącym na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc
 • Cel projektu

  Przeciwdziałanie wykluczeniu poprzez zwiększenie dostępu do świadczeń zdrowotnych, głównie telemedycznych  dla osób cierpiących na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc, a także przeciwdziałanie ryzyku hospitalizacji, zaostrzeniom choroby i pogłębianiu się ograniczeń z niej wynikających, w tym dotyczących samodzielności w realizacji obowiązków życia codziennego.

  Ankieta

  Instrukcja obsługi konta pacjenta

  Opis projektu

   Skrojona na miarę potrzeb, fachowa, a przede wszystkim dostępna w domu opieka zdrowotna dla osób zmagających się z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc, to możliwe! Wystarczy kliknięcie w naszą aplikację, żeby zalogować się na platformie telemedycznej dedykowanej opiece nad pacjentami z Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc.

  Trzeba tylko wcześniej zarejestrować się do Projektu Wdrażanie i testowania pilotażowych rozwiązań telemedycznych w zakresie modelu „Choroby przewlekłe” we Wrocławiu i województwie dolnośląskim w latach 2022-2023, realizowanego przez 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką we Wrocławiu i jego partnerów, zgodnie z informacjami zawartymi na stronie norweskie.4wsk.pl

   Zalogowany na platformie telemedycznej pacjent – nie wychodząc z domu – skorzysta z 3 wizyt/teleporad u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i jednej wizyty/teleporady lekarza pulmonologa.

  W ramach projektu otrzyma spirometr, z pomocą którego będzie mógł w domu sam lub pod opieką asystenta na bieżąco monitorować swój stan zdrowia i zgłaszać alarmujące parametry oddechowe bezpośrednio personelowi projektu.

  W przypadku pogorszenia stanu zdrowia, wymagającego niezwłocznej interwencji, otrzyma w ciągu 48 godzin dostęp do przyspieszonej konsultacji z lekarzem pulmonologiem.

  Wyniki badań i informacje uzyskane podczas wywiadu medycznego z uczestnikami Projektu trafią do specjalistów poprzez platformę telemedyczną, a po ich przeanalizowaniu pacjenci otrzymają dostęp do konsultacji edukacyjnej, dostosowanej do swoich potrzeb, a także otrzymają zalecenia dotyczące optymalnej ścieżki leczenia oraz stylu życia, który będzie sprzyjał dobrej kondycji zdrowotnej.

   

  Spróbuj, poczujesz się bezpiecznie i wreszcie odetchniesz z ulgą!

  Partnerzy projektu

  Adres biura Projektu

  4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu

  ul. Weigla 5,

  50-981 Wrocław

  Kontakt:

  10.00-12.00
  + 48 609 401 462
  + 48 609 401 796